O nas

Firma DirIT („Do it right IT”) powstała w 2010 roku. Celem działania firmy jest dostarczanie rozwiązań informatycznych optymalnie dopasowanych do potrzeb użytkowników.

Firmę tworzy zespół ludzi z których większość posiada kilkunastoletni staż pracy w branży IT, w trakcie której zdobyli doświadczenie w tworzeniu i eksploatacji systemów informatycznych w szeregu dużych organizacji w Polsce z sektorów telekomunikacyjnego, finansowego i publicznego.

Specjalizujemy się w integracji systemów informatycznych oraz tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych dostosowanych do konkretnych potrzeb naszych klientów.
Staramy się aby oferowane przez nas rozwiązania były optymalnym wyborem pomiędzy potrzebami klientów, budżetem oraz dostępnymi technologiami. W swoich rozwiązaniach promujemy oprogramowanie dostępne jako Open Source.

Podejmując się realizacji projektu, podchodzimy do niego z najwyższym profesjonalizmem, zaangażowaniem i determinacją aby zakończył się on sukcesem. Zadowolenie klienta z wykonanej przez nas pracy znaczy dla nas więcej niż tylko wywiązanie się z podpisanej umowy.